Kategorie: Články

Registrace účtu do VK.com (VKontakte)

Registrace účtu do VK

Registrace uživatele do VK.com je od února 2011 změněna. Zřejmě kvůli problémům se spamem (jenž společnost přiznala) již nelze zakládat účet běžnou registrací a aktivací emailem. Je třeba obdržet pozvání od některého uživatele VK zevnitř. Uživatel jen klikne ve svém profilu na POZVAT a zadá Jméno, Příjmení a Telefonní číslo osoby, kterou hodlá pozvat. Tato osoba obdrží obratem SMS zprávu s přístupovým Loginem a Heslem. Další informace si doplní v systému až po přihlášení. Z důvodu spamové ochrany již není nutno zadávat emailovou adresu a i zapomenuté heslo je možné obnovit pomocí SMS zprávy na mobilní telefon.

Pozvání do VK.com

Registrovaný uživatel může pozvat pouze 3 další osoby. Není zatím jasné jak dlouho tato omezení budou platit, ale k dnešnímu dni je to prostě takto dáno. Domnívám se, že tato omezení byla přijata po spamových útocích po celém světě, kdy síť expandovala na mezinárodní trh a odměňovala uživatele podle počtu zřízených registrací např. iPody. Uživatelé pak masově spamovali.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, problém z přihlášením odpovědět

Dobrý den, nemůžu se do systému VK přihlásit. Píše mi , že heslo není kompatibilní se jménem. Můžete mi,prosím, pomoci. Děkuji

, Probélm s příhlášením odpovědět

Také má problém s přihlášením. Na liště se objeví blikající slovo Welcome a pak tabulka, kde se má zadat datum narození, ale není možné tam vložit žádné údaje. Co se týká registrace na pozvání, tak nevím, kde bych měla někoho hledat, kdo by mě pozval. Takže to vypadá, že také neuspěji. Lidka

, dotaz odpovědět

Již jsem zaregistrován na vk.com, ale nemůžu se přihlásit, protože jsem zapoměl přihlašovací jméno a heslo ! Co musím udělat aby došlo k obnovení přihlášení ???

icon , Registrace je otevřená odpovědět

Nyní se můžete registrovat přímo na VK bez pozvánek. Registraci provedte přímo na vk.com/

odpověděl(a)

Mě dnes na VK docela naštvalo, že jsem při pokusu o registraci naprosto přesně, bezchybně zadal telefonní číslo ( předčíslí se správně nastavilo samo ) a přesto mi systém po odeslání, kdy mi měl přijít kód v SMS, hlásil, že mám "nekorektní číslo". Tak, co tam mám asi tak zadat, když korektní číslo je nekorektní ?

odpověděl(a)

Mě se dnes stalo to samé! Poslední čtyři čísla telefonu byly správně - a přece mi to poslalo chybové hlášení?!

, Nejde přihlásit odpovědět

Taky opakovaně zkouším se přihlásit a nejde to. Přihlašovací iniciály zadávám dobře. Napsal jsem si je. Stejně přihlášení nejde. Tak na to kašlu. Nebudu se někde vnucovat za každou cenu. Za ty nervy mě to nestojí. Kaboom já heslo ani jméno nezapoměl a stejně se tam nedostanu. Zbytečně náročná registrace a pozvání zevnitř. Zkoušel jsem aby mě někdo pozval a nic se neděje. Už mě to nebaví a kašlu na to !!!

, zapomenute heslo odpovědět

Zdravim,
prosim vas, nesetkal se nekdo s timto problemem, kdyz odkliknu, ze jsem zapomel heslo, zadam mail, odsouhlasim, ze se jedna o muj profil, a pak dam next, nasledne mi to napise, ze mi prijde sms, ta prijde se znenim: Obsah teto zravy nelze zobrazit. vyzkouseno na 3 typech telefonu. os nokie 3110 az po novy htc desire hd.
Dekuji.